Кошик
14 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Насіння соняшнику

Як і навіщо вибирати насіннєвий матеріал?

 

Завдяки активному науковому розвитку, сьогодні без проблем можна знайти та купити насіння різних культур та з різними характеристиками. Проте, вибираючи насіннєвий матеріал необхідно дивитися не лише на обіцяну високу врожайність.

Звертайте увагу на такі показники як:

·        період вегетації;

·        стійкість до гербіцидів;

·        стійкість до вилягання та  хвороб;

·        бал засухостійкості тощо.

Не варто думати, що такі особливості сорту чи гібриду не мають великого значення. Навпаки, правильно підібраний насіннєвий матеріал в поєднанні з розумним обробітком, забезпечить Вам високий урожай і гарний прибуток. Крім того, правильно підібране насіння дасть змогу в майбутньому полегшити агро-технологічну систему обробітку поля.

  

 

Покупка насіння соняшника в інтернет- магазині «Аграрій-Форт»

 

Купувати на нашому сайті просто та зручно. Важливо, що тут Ви зможете отримати корисну інформацію про культури, а також необхідну консультацію. Наші співробітники завжди готові допомогти і порадити у виборі продукції, враховуючи саме Ваші ґрунтово-кліматичні умови та особливості обробітку.

Ми співпрацює з передовими виробниками насіння вітчизняної та закордонної селекції. Тому Ви матимете змогу придбати найкраще насіння та першими оцінити новинки насіннєвого ринку.

1 2 3