Кошик
14 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Насіння кукурудзи

Кукурудза-високопродуктивна злакова культура універсального призначення, яку вирощують для продовольчих, кормових та технічних цілей. Вона приваблює господарників на внутрішньому та світовому ринках , доступністю сучасних технологій, що забезпечують високу врожайність за помірних виробничих витрат. Кукурудза високорентабельна культура, особливо при покупці якісного насіння за помірною ціною.

 Якісне насіння – добрий урожай

Інтернет-магазин «Аграрій Форт»  пропонує до Вашого вибору, гібриди та сорти провідних селекційних компаній світу та України. Однак слід пам’ятати, що ми маємо кілька природно–кліматичних зон, які істотно відрізняються між собою і для яких треба підібрати гібриди, здатні рости в місцевих умовах. Максимальний урожай кукурудзи забезпечать лише гібриди з оптимальним ФАО для конкретної зони вирощування. Радимо використовувати кілька гібридів з різними характеристиками: ФАО, типом зерна, чутливістю до добрив, стійкістю до хвороб і густоти стояння тощо.

Високий урожай, разом з «Аграрій Форт»

На нашому сайті Ви зможете легко знайти і замовити  сорти та гібриди провідних вітчизняних та світових компаній. Під час консультації наші менеджери дадуть відповіді на всі запитання, а також ознайомлять Вас з основними методами вирощування кукурудзи на основі ґрунтових або селективних гербіцидів. Ви матимете змогу придбати найкраще насіння та першими оцінити новинки насіннєвого ринку.  Пропонуємо Вам обрати найбільш оптимальний спосіб оплати, а ми подбаємо про зручну доставку у будь-який куточок України.

 Співпраця з нами буде приємною та продуктивною, Ви зможете отримати високий урожай, а ми – постійних, задоволених клієнтів.

Компания Аграрій Форт надає сервіс високого рівня, пропонує якісну продукцію, вигідні умови співпраці, агрономічні консультації, зручну та своєчасну доставку товару. Співпраця з нами, дасть Вам можливість працювати ефективно, отримувати високі врожаї та постійні прибутки.