
Гербицид системного действия Сигур. Гербицид на кукурузу. Альфа Смарт Агро
8 896,64 ₴/упаковка
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 171-73-50
- +380 (50) 586-76-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Виробник | ALFA Smart Agro |
| Діюча речовина | мезотріон, 515 г/кг + нікосульфурон, 200 г/кг + римсульфурон, 35 г/кг |
| Культура | кукурудза |
| Об'єм | 0.5 кг + 1 л |
| Тара | за комплект 0,5 кг + 1л |
| Призначення | післясходовий гербіцид системної дії для знищення бур’янів |
У 2019 році виробник якісних засобів захисту рослин компанія ALFA Smart Agro проводить експерементальні та польові дослідження нового інноваційного гербіцида “Сігур”.
До складу препарату входить: мезотріон, 515 г/кг + нікосульфурон, 200 г/кг + римсульфурон, 35 г/кг
Препарат забезпечує захист посівів кукурудзи від широколистих та злакових бур’янів.
Рекомендації з внесення:
- 0,2 — 0,3 кг /га - гербіцид Сігур;
- 0,5 л/га — ПАР Омега Плюс.
До реєстрації гербіцид Сігур планується у 2020 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Альфа Химгруп |
| Страна производитель | Украина |
| Обрабатываемые культуры. | Кукуруза |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая тара |
| Вес | 2.5 кг |
- Цена: 8 896,64 ₴/упаковка
