Корзина
17 отзывов
AVANGARD CrystalMax Fe-11, мікродобриво для позакореневого живлення, фасовка 1 кг

AVANGARD CrystalMax Fe-11, мікродобриво для позакореневого живлення, фасовка 1 кг

230,03 грн./кг

Показать оптовые цены
  • В наличии
  • Оптом и в розницу
+380971717350
  • +380505867620
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
AVANGARD CrystalMax Fe-11, мікродобриво для позакореневого живлення, фасовка 1 кг
AVANGARD CrystalMax Fe-11, мікродобриво для позакореневого живлення, фасовка 1 кг
230,03 грн./кг
В наличии
Купить
+380971717350
  • +380505867620
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Кристалічне повністю хелатоване легкозасвоюване культурами залізовмісне добриво. Використовується для листкового і ґрунтового живлення сільськогосподарських культур і декоративних рослин при дефіциті або недоступності заліза. Ефективно ліквідує дефіцит заліза у рослинах. Добриво стабільне в розчинах з діапазоном ph 2-8,5. використовується також у системах краплинного поливу.

• ефективно ліквідує дефіцит заліза в рослинах. Збільшує інтенсивність утворення хлорофілу;

• добре засвоюється через листкову та кореневу систему рослини;

• збільшує біомасу, покращує зростання і розвиток рослин;

• підвищує стійкість до стресів і пришвидшує регенерацію рослин;

• покращує показники якості врожаю;

• стабільний у робочих та концентрованих розчинах, добре розчиняється також в холодній і жорсткій воді, стабільний у розчинах з pH 2-8,5, на відміну від хелату з EDTA, який починає розпадатись при pH>6,5.

 

Препаративна форма

Кристалічний порошок

Хiмiчна група

Добрива з мікроелементами

Токсичнiсть

Класифікація ВООЗ: 4 клас небезпечності

Пакування

1 кг, 

Сумісність:

Сумісний з більшістю водорозчинних добрив і засобів захисту рослин.

 

Механiзм дії:

-

 

Спектр дії:

широкий спектр культур

 

Максимальна кратність обробок:

3

Норма витрати робочого розчину:

0,25-1,0 л/га

 

Особливостi застосування:

Залізо входить до складу ферментів, які беруть участь в утворенні хлорофілу, тому його нестача знижує інтенсивність процесів фотосинтезу в рослинах, викликаючи захворювання, яке називається хлороз. Залізо є мікроелементом, який потрібен культурам у великій кількості. Встановлено, що вміст заліза в загальній масі врожаю становить: у зернових культурах – близько 1,5 кг/га, у зернобобових – до 2,2 кг/га, в буряку цукровому і картоплі – до 12 кг/га.

Залізо не засвоюється на лужних та карбонатних ґрунтах. Перешкоджають засвоєнню культурами заліза високий вміст у ґрунті іонів-антагоністів – фосфору, кальцію, міді, цинку, низька або висока температура, погана аерація ґрунту.

Найчутливіші до дефіциту заліза культури: соя, зерновi, плодові культури (яблуня, персик, вишня, груша, слива), ягідні культури (полуниця, виноград, малина), овочеві культури (томати, огірки). Хелат заліза Fe-DTPA 11% – високоефективний препарат для усунення дефіциту заліза, боротьби з хлорозом. Створений на основі комплексона – діетілентріамінпентаоцетової кислоти. Він являє собою комплексне залізо-органічне з’єднання, близьке за своєю природою рослинним сполукам. Тому рослині просто його засвоїти. Це мікродобриво використовується для позакореневого підживлення рослин цього, можна вносити у ґрунт при кореневої обробці, а також через системи крапельного поливу.

Краплинний полив, кореневе живлення. Підживлення з поливною водою: Плодові дерева і кущі та овочеві культури – 5-15 кг/га, залежно від типу ґрунту та вмісту сполук заліза в поливній воді. Декоративні культури – 4-6 кг/га. Гідропоніка – 0,5-2 г/л води. Плодовий розсадник– 0,5-3 г/шт на 1 рослину. Кореневе підживлення культур рекомендується проводити – 5-10 разів за вегетацію.

Основные атрибуты
Производитель  УКРАВИТ
Страна производительУкраина
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
  • Цена: 230,03 грн./кг