Корзина
17 отзывов
Авангард Гроу Аміно, мікродобриво для позакореневого живлення, тара 20 л

Авангард Гроу Аміно, мікродобриво для позакореневого живлення, тара 20 л

106,60 грн.

Показать оптовые цены
  • В наличии
  • Оптом и в розницу
+380971717350
  • +380505867620
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Авангард Гроу Аміно, мікродобриво для позакореневого живлення, тара 20 л
Авангард Гроу Аміно, мікродобриво для позакореневого живлення, тара 20 л
106,60 грн.
В наличии
Купить
+380971717350
  • +380505867620
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Комплексний препарат для обробки насіння та вегетуючих рослин. завдяки синергізму складових препарат має властивості стимулятора росту, кріопротектора, адаптогена, антистресанта, імунокоректора та прилипача.

• посилення схожості насіння та енергії проростання;

• поліпшення вегетативного розвитку, стимуляція зростання всіх частин рослин;

• підвищення опірності стрес-факторам;

• відновлення рослин після стресових ситуацій;

• збільшення продуктивності рослин на 10-50%;

• поліпшення якісних характеристик врожаю.

 

Сумісність:

Сумісний з бiльшiстю водорозчинних добрив та засобів захисту рослин

 

Механiзм дії:

-

 

Спектр дії:

Широкий спектр культур

 

Максимальна кратність обробок:

3

Норма витрати робочого розчину:

-

 

Особливостi застосування:

Стимулятор зростання. Препарат у своєму складі містить продукти метаболізму симбіотного гриба, який продукує на коренях рослин. Це ауксини, цитокініни, гібереліни та інші фізіологічно активні речовини, які стимулюють розвиток як кореневої системи, так і наземної частини культур. Добриво підвищує польову схожість, стимулює енергію проростання насіння, сприяє інтенсивному формуванню кореневої системи. За наявності комплексу багатоатомних спиртів у солей гумінових кислот багаторазово зростає стимулююча активність. До складу препарату також входять природні стимулятори-адаптогени — карбонові кислоти, які беруть участь у Циклі Кребса, в найважливіших енергетичних перетвореннях рослинного організму, підсилюють постачання тканин киснем, підвищують вироблення основної енергетичної речовини – АТФ. Завдяки своєму природному походженню карбонові кислоти піддаються швидкому метаболізму в рослині і надають біостимулюючу дію. Це призводить до інтенсивного проростання насіння та активізації росту органів рослини, а також прискорює засвоєння макро- і мікроелементів.

Прилипач. Поліетиленгліколі (ПЕГ) з високою молекулярною масою мають високу плівкоутворювальну здатність. Завдяки цьому препарат забезпечує закріплення агрохімікатів на поверхні насіння та листках, що підвищує їх ефективність. При недостатньому вмісті вологи сформована оболонка зберігає насіння, не знижуючи його схожісті. Низькомолекулярні ПЕГ легко проникають в тканини, виконуючи функцію транспортного агента для всіх препаратів, що застосовуються спільно з АВАНГАРД® Гроу.

Кріопротектор, термопротектор. Відомо, що до 10% втрат врожаю викликані осінньо-весняними заморозками, до 30% — вимерзанням озимих культур у процесі перезимівлі. АВАНГАРД® Гроу, за рахунок наявності ПЕГ, перешкоджає розвитку процесу кристалізації клітинного соку у протоплазмі клітин. Клітини рослин стають еластичнішими. Багатоатомні спирти покращують вуглеводний обмін, що підвищує вміст цукрів в озимих культурах. Це сприяє стійкості озимих культур у період перезимівлі. Захищає насіння при тривалому перебуванні в несприятливих умовах у період набухання і появи проростків. Карбонові кислоти підвищують стійкість рослин до кисневого голодування, сприяють утриманню вологи в тканинах. Рослини краще переносять як високу, так і знижену температури.

Адаптоген. АВАНГАРД® Гроу покращує білковий обмін, підсилює активність фотосинтезу, підвищує кількість цукрів у рослинах. У зв’язку з цим рослини стають стійкішими до несприятливих факторів навколишнього середовища. Препарат підсилює осмотичний тиск в рослинах, дозволяючи засвоювати воду з більших глибин, тим самим підвищуючи стійкість до ґрунтової та атмосферної посухи на ранніх етапах їх росту та розвитку.

Антистрессант, посилення імунітету. У препараті міститься повний спектр вільних L-амінокислот рослинного походження. які прискорюють обмінні процеси в тканинах рослин, що проявляється в інтенсивнішому синтезі антистресових речовин. Підсилюється фотосинтетична продуктивність хлоропластів в клітинах, що, своєю чергою, знімає фітотоксичність після обробки пестицидами. Використання амінокислот сприяє кращому засвоєнню рослинами поживних елементів, в тому числі і основних ґрунтових добрив, що дозволяє рослині швидше адаптуватися у стресових ситуаціях. Амінокислоти входять до складу будь-якого білка, є транспортними агентами для інших поживних речовин і мікроелементів. Амінокислоти беруть участь у біосинтезі необхідних ферментів, прискорюють метаболізм рослин. Отримуючи готову амінокислоту через позакореневе живлення, рослина не витрачає енергію на її синтез. В результаті рослина швидше виходить зі стресового стану, має підвищену стійкість до стресів, стає більш розвиненішою та здоровішою. Захист від хвороб здійснюється шляхом посилення імунітету, стимуляції природної здатності рослини чинити опір хворобам. За рахунок підвищення імунітету зараженість рослин знижується в 1,5-2 рази.

 

Основные атрибуты
Производитель  УКРАВИТ
Страна производительУкраина
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
  • Цена: 106,60 грн.