Кошик
107 відгуків

Про нас

Сучасні знання та технології вирощування сільськогосподарських культур дозволяють зібрати запланований урожай та досягти мети українським товаровиробникам. Для досягнення бажаного результату має значення правильно підібраний насіннєвий матеріал .якісні засоби захисту рослини, мікродобрива, стимулятори росту .

«Аграрій Форт» працює з всесвітньо відомими компаніями, лідерами хімічної та сільськогосподарської галузі. Це команда кваліфікованих та активних професіоналів, яка має сучасний і нестандартний погляд на ведення агробізнесу.

Метою компанії є надання комплексних рішень для український аграріїв. Ми надаєм сервіс високого рівня, пропонуємо якісну продукцію, вигідні умови співпраці, агрономічні консультації, зручну та своєчасну доставку товару. Співпраця з нами дасть можливість товаровиробникам працювати ефективно, отримувати високі врожаї та постійні прибутки.

Індивідуальність. Більшість наших співробітників не сидять в офісі. Вони так само, як і Ви, працюють на полі, тому з власного досвіду знають про всі проблеми аграріїв. Ми володіємо інформацією про сучасні гібриди насіння та їх особливості, зможемо підібрати і скласти план внесення хімічних препаратів необхідних безпосередньо для Вашого конкретного випадку, а не цитуючи загальні рекомендації із аграрних видань.

Цінова політика. Ціни на продукцію, яку ми пропонуємо лояльна та актуальна для сільгоспвиробників. При замовлені товару активно працює система знижок для клієнтів що купують перший товар та постійних клієнтів.

Людяність. Ми розуміємо, що в житті трапляються різні непередбачувані обставини, обумовлені як людським, так і технічним чи природними чинниками, тому готові йти Вам на зустріч, заради максимально позитивного результату.

Довіра. В партнерських відносинах важливе значення має довіра, тому ми робимо все можливе щоб Ви були задоволені сервісом та якістю придбаних товарів.

 Логістика. Нашій компанії властива раціональна організація товарних та інформаційних потоків, що дозволяє без зайвих трудових та матеріальних ресурсів доставити обраний товар в короткі рядки, в кожен куточок України..

Замовлення товару. Мільйони людей по всьому світі користуються послугами інтернет-магазинів. Адже це так просто! Зручний інтерфейс сайту допоможе Вам легко зорієнтуватися в товарах, знайті необхідну категорію та зробити вдалий вибір.

Для оформлення замовлення Вам необхідно:

зверни товар та його кількість;

визначитися зі способом оплати;

натиснути на кнопку «Заказати» у корзині;

отримати товар обраним способом.

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про компанію

Назва:
Аграрий Форт- СЗР, семена, удобрения - все для Агрария.
Тип компанії:
Торгова компанія, Дистриб'ютор / Реселер

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner